Przejdź do treści

O Firmie

Nasza firma istnieje i świadczy usługi nieprzerwanie od 2005 roku. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, uruchamianiem, serwisem i gwarancyjną oraz pogwarancyjną naprawą kotłów gazowych firm VIESSMANN,  FERROLI, BUDERUS, BERETTA, TERMET, SAUNIER DUVAL, JUNKERS, ARISTON I VAILLANT

Oferujemy również montaż, uruchamianie, serwis i naprawę pogwarancyjną pozostałych kotłów gazowych, kolektorów słonecznych, klimatyzacji oraz innych urządzeń grzewczych. Ponadto sprzedajemy i serwisujemy także stacje uzdatniania wody.

Ośmioletnie doświadczenie nauczyło nas pracy szybkiej i fachowej, a wypracowane standardy działania sprawiają, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalnie i terminowo. Zwracamy szczególną uwagę na profesjonalizm i terminowość zleceń i jakość oraz wysoki standard obsługi. W zakładce „Certyfikaty i referencje” przedstawiamy komplet dokumentów, które świadczą o ukończonych przez nas szkoleniach i zdobytych uprawnieniach technicznych.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami poprzez formularz serwisowy w dziale „Kontakt” bądź poprzez wiadomość e-mail. Z przyjemnością wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

VR-Serwis – ul. Zielna 29, 60-185 Skórzewo, koło miasta Poznań